خانه / موضوعات آموزشی / به دست آوردن اعتماد کاربران با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
namad

به دست آوردن اعتماد کاربران با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد 3039

به دست آوردن اعتماد کاربران

سلام به همراهان ۳۰۳۹٫امروز به یک نکته بسیار مهم در خصوص کسب اعتماد کاربران سایت شما می پردازیم.برای آن دسته از عزیزانی که به کسب در آمد از طریق ساختن سایت روی آورده اند  و نیاز به جذب کاربر و به دست آوردن اعتماد کاربران دارند , امروز یک توصیه و آموزش مهم داریم.همه ی ما در جایگاه خریدار که باشیم به هر سایتی اعتماد نمی کنیم .مگر اینکه مطمئن باشیم که این سایت از نظر قانونی کاملا مورد تایید است و میتوان به آن اعتماد کرد.

بدست آوردن اعتماد کاربران،دارای اهمیت زیادی برای سایت ها می باشد حال اگر این سایت یک فروشگاه اینترنتی باشد اهمیت این موضوع دو چندان می شود.

اگر یک فروشگاه اینترنتی توسط یک سازمان یا ارگانی تایید شود کاربران با آسودگی خاطر خرید خود را انجام می دهند و از در امان ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری می کنند. در ایران این وظیفه بر عهده ” مرکز توسعه تجارت الکترونیکی” میباشد.این مرکز با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به یک فروشگاه اینترنتی،آن فروشگاه را تایید می کند.

 

نماد اعتماد الکترونیکی به منظور قانونمند کردن و سازماندهی فعالیت های کسب و کار اینترنتی می باشد.این نماد به شکل یک علامت، در بالای سایت های مورد تایید، قرار می گیرد.

نماد اعتماد الکترونیکی  به سه صورت به متقاضیان اعطا می شود.

نماد موقت: برای افزایش سرعت در اعطای نماد می باشد و به سایتی تعلق می گیرد که معیارهای اولیه برای ایجاد یک فروشگاه را داشته باشد.

نماد دائم یک ستاره:در این مرحله سایت مورد بررسی قرار می گیرد و اگر دارای  معیارهای مورد نظر باشد نماد دائم به آن تعلق می گیرد.

نماد دائم دو ستاره:برای دریافت این نماد علاوه بر معیار های قبلی،فروشگاه ملزم به نصب گواهی امنیت SSL  می باشد.

با تشکر از اعتماد شما

تیم مدیریتی ۳۰۳۹

www.3039.ir

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده