خانه / بازاریابی و فروش / پروانه هنر های دستی شما را به پول تبدیل می کند
کسب درآمد پروانه

پروانه هنر های دستی شما را به پول تبدیل می کند

کسب درآمد پروانه

پروانه هنر های دستی شما را به پول تبدیل می کند

خبر خوبی برای ۳۰۳۹ های هنرمند داریم که برای کسب درآمد به هنر های دستی خودشان روی آورده اند.ساختن صنایع دستی با استفاده از خلاقیت ها و هنر هایتان در منزل یکی از روش های کسب درآمد درمنزل و دورکاری است که عده ی بسیاری از بانوان خانه دار به آن جذب شده اند.ما در اینجا خبر خوبی برایتان داریم.پروانه همه ی کار های دستی شما را به پول تبدیل می کند.شما در این فروشگاه اینترنتی، کارهای دستی تان را در معرض نمایش قرار می دهید و به خریداران و علاقه مندان می فروشید.

پروانه سایت فروشگاهی جالبی است که به هنرمندان امکان عرضه و فروش مستقیم آثار هنری را می‌دهد. مزیت خرید از پروانه برای کاربران، قیمت مناسب و خرید مستقیم آثار دست‌ساز هنری از هنرمند است. همچنین فروشنده با عرضه آثار خود در این سایت، با کمترین هزینه ممکن از طریق سامانه پروانه به مشتری دسترسی خواهد داشت.

 

پروانه در بخشی از معرفی کوتاه خود می‌نویسد: پروانه بستری است برای هنرمندان تا بتوانند خود را به خریداران معرفی کنند و محصولاتشان را با شرایطی مناسب و بدون واسطه به فروش برسانند. اما این تنها هدف ما نیست. ما در پروانه معتقدیم که شناخت هنرمند کمک بزرگی به درک محصول هنری می کند و می خواهیم فضایی را برای معرفی هنرمندان به مخاطبانشان فراهم کنیم .

آدرس پروانه: http://parvanehart.com

پولساز باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد ۳۰۳۹

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده