خانه / بانک کارآفرینی / فروش محصولات دست ساز
furush dast saz

فروش محصولات دست ساز

furush dast saz

کار دستی های خودرا به فروش برسانید

امروز برای شما سایت فروش کار های دستی را داریم که در آن به آسانی و از منزل و فقط با داشتن اینترنت بتوانید کارهای دست ساز خود را بفروشید و کسب درآمد کنید.سایتی که امروز برای شما معرفی می کنیم , دست ساز های شما را به سایرین و علاقه مندان معرفی می کند و می تواند جایی برای تبلیغ و فروش دست ساز های شما باشد.این سایت فرصت خوبی را برای بانوان و خانم های خانه دار عزیز که در منزل به ساختن هنر های دستی مشغولند ، است.دست ساز هایتان را در این سایت تبلیغ کنید و بفروشید

کار و دست یک نمایشگاه و فروشگاه آثار هنری دست‌ساز هنری و خانگی است، کاربران این سایت می‌توانند با ایجاد فروشگاه برای محصولات خانگی دست‌ساز خود یک منبع درآمد پایدار اینترنتی داشته باشند. ایجاد نمایشگاه اختصاصی برای محصولات و دست‌سازها از نکات جالب و برجسته این سرویس هست. بسیاری از آثار هنری ارائه شده در این سایت همانند یک محصول آماده امکان خرید و ارسال برای مشتری را دارد، اما برخی دیگر از این آثار نمونه کار هستند که هنرمند می‌تواند در قبال دریافت بیعانه‌ای که از قبل تعیین می‌کند، پس از قطعی شدن سفارش آن را انجام دهد.

کارودست در بخشی از معرفی سامانه خود می‌نویسد: کارودست سایتی جهت خرید آثارهنری و دست‌ساز هنرمندان می باشد که همه افراد می‌توانند کالای مورد علاقه خود را بصورت مطمئن سفارش و دریافت نمایند. همچنین هنرمندان میتوانند با افتتاح نمایشگاه در کارودست آثار و محصولات خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرارداده و از فروش این آثار درآمد کسب نمایند.

تمام فرایند ارتباط با مشتری، پرداخت و پشتیبانی سفارشات از طریق کاردودست انجام می‌‌گیرد، امکانات و اجرای مناسب کاردوست هنرمند و فروشنده را از هرگونه صرف وقت و هزینه اضافه برای دسترسی به مشتری بی‌نیاز می‌کند.

آدرس کارودست: http://karodast.com

۳۰۳۹ حامی شما

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir 

 

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده