خانه / بازاریابی و فروش / کسب درآمد از طریق فروش دست ساز ها
eshti

کسب درآمد از طریق فروش دست ساز ها

eshtieshti

فروشگاه اینترنتی دست ساز های شما

۳۰۳۹ های عزیز امروز برای شما خلاقان و هنرمندان فروشگاه اینترنتی دیگری را معرفی می کنیم که شما با معرفی و تبلیغات دست ساز های خود در این سایت می توانید دست ساز های خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید.سایت اِشتی یک سایت فروشگاهی معتبر و پر سود برای دست ساز های شما خواهد بود.بانوانی که در منزل به ساختن هنر های دستی و دست ساز ها مشغول هستند می توانند دست ساز های خود را در این سایت تبلیغ کنند و به خریداران بفروشند و پول دریافت کنند.

محصولات‌ دست‌ساز خانگی به سرعت در حال رشد و باز کردن جایگاه خود در میان مشتریان است، اِشتی وب‌سایتی است که به‌تازگی فعالیت خود را به عنوان یک بازار اینترنتی در زمینه محصولات دست‌ساز خانگی شروع کرده است. کاربران با استفاده از بستر و امکانات این سامانه می‌توانند فروشگاه محصولات خود را ایجاد کرده و درآمد اینرنتی پایداری از کار و خلاقیت خود داشته باشند.

بزرگ‌ترین مزیت اِشتی برای کارآفرینان خانگی، زیرساخت و فضای مناسبی است که به‌رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا بدون صرف هزینه اولیه و نگرانی بابت خدمات فنی و پشتیبانی کسب‌وکار خود را آغاز کرده و گسترش دهند. نحوه فروش محصولات در اِشتی برای فروشندگان به‌این صورت خواهد بود که تولید کننده پس از توافق، کالای مدنظر را در اختیار این سایت قرار داده تا تمامی مراحل عکاسی، تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغ به رایگان توسط اِشتی انجام گرفته و در صورتی‌که کالا به فروش رسید درصد کمی از آن طبق توافق به عنوان کارمزد کسر و بقیه به حساب تولیدکننده واریز خواهد شد. اِشتی در خصوص نگهداری و حفاظت از محصولات اطمینان خاطر به شما داده و تمامی مراحل قیمت‌گذاری نیز توسط تولید کنند انجام خواهد شد.

این سایت در بخشی از معرفی سامانه خود می‌نویسد: اشتی پایگاهی است که به‌صورت کاملاً بومی، امکان ایجاد یک فروشگاه کامل اینترنتی، بانام و برند تولیدکننده را فراهم می‌سازد. مجموعه این فروشگاه‌ها در کنار یکدیگر فضای هایپرمارکت اشتی را شکل می‌دهند. این فضای رقابتی و همکاری به تولیدکننده‌ها کمک می‌کند تا در کنار یکدیگر رشد کنند. تمامی تولیدکنندگان و کالاها قبل از ورود به اشتی، کاملاً بررسی می‌شوند تا از ورود کالاهای بی‌کیفیت جلوگیری شود. هر تولیدکننده پس از تأیید، یک نشانی اختصاصی بانام برند خود خواهد داشت.

آدرس اِشتی: http://eshti.com

 

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده