خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از طریق تدریس در به آموز
jtadris

کسب درآمد از طریق تدریس در به آموز

jtadris

کسب درآمد از طریق تدریس در به آموز

۳۰۳۹ های مدرس سلام! امروز سایت دیگری را برای کسب درآمد شما معرفی می کنیم که در آن می توانید دانش خود و علمی که در آن مهارت دارید را تدریس کنید و کسب درآمد کنید.سایت به آموز واسط شما خواهد بود و برای شما دانش آموز معرفی می کند و شما از طریق سایت و غیر حضوری و در منزلتان با داشتن اینترنت میتوانید تدریس کنید و پول دریافت کنید.شما با ثبت نام در سایت و مشخص کردن مهارتی که دارید و اینکه در چه زمینه ای میتوانید تدریس کنید ،شروع به کسب درآمد خواهید کرد و سایت با معرفی شما به دانش طلبان و دانش آموزان کار شما را آسان کرده است.

بستری مطمئن برای آموزشی مؤثر، این شعاری است که سرویس به‌آموز در عنوان سایت خود بکار برده است. یک سایت تخصصی در حوزه آموزش آنلاین. در به‌آموز هرکسی می‌تواند تخصص خود را برای آموزش ارائه کند و هر دانشجو یا نوآموزی بدون هیچ محدودیتی می‌تواند در دوره‌های آموزشی شرکت کند.

به‌آموز سرویس مناسبی برای کسب درآمد اینترنتی افرادی است که توانایی تدریس و ارائه مطالب تخصصی را دارند، همین‌طور برای کسانی که قادر به تولید محتوای آموزشی هستند، نیز بستر مناسبی برای فروش آموزش‌های آنان است. با استفاده از امکانات این سایت مدرس می‌تواند تمام انرژی خود را بر تولید محتوا آموزشی خود متمرکز کند و نیازی به‌صرف هزینه برای راه‌اندازی سایت و بازاریابی و تبلیغات ندارد، چراکه به آموز این خدمات را ارائه می‌دهد.

کاربران به‌صورت آموزش‌گیرنده یا مدرس برای استفاده از خدمات این سرویس باید در به‌آموز عضو شوند، عضویت این سایت رایگان است. برخی از آموزش‌های ارائه‌شده در به‌آموز رایگان می‌باشد و برای دریافت آن نیازی به پرداخت هزینه نیست.

سرویس‌های آموزش مجازی با پشت سر گذاشتن مرزهای زمانی و مکانی تحول چشمگیری در عرصه آموزش پدید آورده‌اند، اگرچه سهم وب فارسی از این تحول هنوز بسیار اندک است، راه‌اندازی سرویس‌هایی مانند به‌آموز کمک شایانی به توسعه و ارتقاء آموزش خواهد کرد.

به‌آموز وابسته به شرکت فناوران اطلاعات وستا می‌باشد، وجود یک تیم فنی باتجربه در زمینه فناوری اطلاعات، پشت‌سر این سرویس تاثیر خیلی زیادی در توسعه و موفقیت این سایت خواهد داشت.

آدرس به‌آموز: http://behamooz.com

 

 

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده