خانه / بازاریابی و فروش / معرفی یک سایت معتبر برای فروش اینترنتی
E-commerce concept

معرفی یک سایت معتبر برای فروش اینترنتی

 

معرفی یک سایت معتبر برای فروش اینترنتی

سلام.در اینجا براتون یک سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر در ایران را معرفی می کنیم که شما با اطمینان می توانید هر آنچه را که دارید به فروش برسانید.شما در این سایت مجبور نیستید که حتما یک وب سایت تبلیغاتی داشته باشید.شما کالا هایتان را در ایران مارکت سنتر تبلیغ می کنید و در معرض نمایش قرار می دهید و به خریداران می فروشید.کلیه فرآیند فروش و پرداخت و دریافت هزینه بر عهده ی سایت ایران مارکت سنتر است.شما کالاهایتان را در این سایت می فروشید و به راحتی کسب درآمد می کنید.

با داشتن حتی یک محصول و کمترین سرمایه فروش خود را آغاز نمایید” این جمله اساس کار سرویس ایران مارکت سنتر است، از خدمات این سرویس می‌توان به سیستم همکاری درفروش، فروشگاه ساز و سامانه تبلیغاتی اشاره کرد.

ایران مارکت سنتر در بخشی از معرفی سرویس خود می‌نویسد: سیستم “ایران مارکت سنتر” به‌عنوان امن‌ترین و مناسب‌ترین سیستم خدمات خریدوفروش اینترنتی در ایران، بستر مناسبی برای گسترش تجارت الکترونیک و فرهنگ خریدوفروش اینترنتی در فروشگاه‌های الکترونیکی است..

..سیستم” ایران مارکت سنتر” پلی است مطمئن، میان فروشگاه‌های اینترنتی و خریداران در سراسر ایران. سیستم” ایران مارکت سنتر” توسط کادر بسیار مجرب و آشنا به سیستم شبکه پستی کشور و مدیران بزرگ‌ترین سایتهای تجارت الکترونیک در ایران و ارائه‌کنندگان سرویس‌های اینترنتی ، پشتیبانی و حمایت می‌شود.

در این سرویس کاربران قادر خواهند بود در سامانه همکاری درفروش، فروشگاه خود را ایجاد کرده و تمامی مراحل فروش، پرداخت، ارسال و تحویل، پشتیانی و تبلیغات را از طریق ایران مارکت سنتر انجام دهند. حتی کاربرانی که وب‌سایت ندارند می‌توانند از طریق فروش تلفنی نیز در این سامانه فعالیت کنند.

از دیگر نکات بارز ایران مارکت سنتر سامانه تبلیغاتی چندمنظوره این سرویس است که شامل درج بنر تبلیغاتی، ارسال پیام کوتاه، پورتال‌های تبلیغاتی، سیستم تبلیغاتی نوین و سامانه همکاری درفروش می‌شود. در سیستم تبلیغاتی ایران مارکت سنتر فروشندگان قادر خواهند بود پس از فروش کالا هزینه تبلیغات را بپردازند.

آدرس ایران مارکت سنتر: www.iranmc.com

 

روزتان پر پول

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

 

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده