خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از طریق فروش عکس در رنگیتر
فروش عکس

کسب درآمد از طریق فروش عکس در رنگیتر

فروش عکس

کسب درآمد از طریق فروش عکس در رنگیتر

۳۰۳۹ های عزیز سلام.امروز براتون یک روش جدید و جذاب و آسان برای کسب درآمد داریم. برای کسب درآمد در این زمینه شما نیاز به یک دوربین عکاسی و کمی ذوق عکاسی دارید.سامانه ای که به شما معرفی می کنیم , می توانید عکس های گرفته شده تان را در آن به فروش برسانید و پول دریافت کنید.شما با وارد شدن در این سایت و آپلود کردن عکس های با کیفیتی که گرفته اید می توانید آن ها را برای علاقه مندان و طراحان به نمایش در آورید.از همه مهم تر اینکه در این سایت شما حق مالکیت بر عکسهای خود را دارید و کسی نمی تواند از عکس های شما به نام خودش استفاده کند.

رنگیتر یک سامانه آپلود و فروش عکس‌های با کیفیت است. اگر در هنر عکاسی دستی دارید یا صاحب یک آرشیو عکس ارزشمند هستید با آپلود و فروش تصاویر خودتان در این سایت می‌تواند بدون نگرانی از نقض حقوق معنی تصاویرتان، کسب درآمد کنید. تهیه تصاویر بدون کپی‌رایت و رایگان از روی اینترنت مدت‌ها ملکه ذهن بسیاری از استفاده کنندگان بوده است اما حالا با رشد تکنولوژی مبتنی بر تصویر و در دسترس بودن تصاویر با کیفیت خارجی، ذائقه کاربران از تصاویر آرشیوی خارجی در حال اشباع شدن است و اینجاست که ضرورت وجود یک بستر ارائه و فروش آثار هنری ایرانی بییشتر نمایان می‌شود، طبیعی است هنرمندانی که بتوانند دراین بخش آثار قابل توجه‌ی خلق کنند صاحب درآمد هم خواهند بود.

 

دسترسی آسان به بازاری که در آن تقاضا وجود داشته باشد و همچنین حفظ مالکیت معنوی و حقوقی آثار، دو دغدغه مهم هر هنرمند عکاس برای درآمد از آثار هنری و تصاویر خودشان است. رنگیتر به عنوان یک بستر مطئمن و به عنوان یک بازار مناسب می‌تواند پاسخگوی نیازهای هنرمندان عکاس باشد. اگر چه فروش این قبیل آثار در وب فارسی هنوز جوان است، اما با توجه به نیاز گسترده طراحان، گرافیست‌ها، اهالی سینما، صنعت چاپ، توسعه دهنده‌گان وب و موبایل به تصاویر با کیفیت ایرانی، می‌توان آینده بسیار خوب و روشنی را برای خالق آثار، فروشنده و مصرف کننده آن پیش‌بینی کرد.

آدرس رنگیتر: www.rangitar.ir

 

روزتان پر زرق و برق

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

WWW.3039.IR

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده