خانه / بازاریابی و فروش / کسب درآمد از طریق فروش کالای دست دوم
فروش کالای دست دوم

کسب درآمد از طریق فروش کالای دست دوم

فروش کالای دست دوم

کسب درآمد از طریق فروش کالای دست دوم

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.امروز برای شما که وسایل زیادی در خانه دارید که دیگه به اونا نیازی ندارید خبر خوبی داریم.شما می تونین وسایلی که دیگه از اونا استفاده نمی کنین را به فروش برسانید.فروش کالاهای دست دوم بسیار لذت بخش است زیرا شما وسایلی که استفاده کرده اید و دیگر نیاز ندارید را می فروشید.هم قبلا از آن استفاده کرده اید و هم با فروش آن ها کسب درآمد می کنید.ما امروز سایتی رو به شما معرفی می کنیم که کالاهای دست دوم خودتون را بفروشید.

من به تو فروشگاه اینترنتی بر پایه خرید و فروش کالاهای دست دوم است، در این فروشگاه کاربران می توانند به صورت رایگان کالاهای خود را برای فروش درج کنند. ثبت کالا در من به تو نامحدود است و کاربران می توانند کالاهای نو و دست دوم خود را به هر تعداد که مایل باشند ثبت کنند، من به تو پس از فروش کالا و تائید خریدار با کسر مبلغ کارمزد، وجه مورد نظر را به حساب فروشنده واریز می کند.

فروشگاه اینترنتی من به تو از طراحی و انسجام نسبتا خوبی برخوردار است و دسته بندی مناسبی برای کالاها دارد، در بخش معرفی هر کالا مبدا، مقصد، شرایط کالا، نحوه ارسال و.. درج شده و اطلاعات تقریبا کاملی به کاربر می دهد. از دیگر نکات جالب این سایت لیست آرزوهاست که هر کاربر می تواند لیستی از کالاهای مورد علاقه خود را در آن ایجاد کند.

با وجود چنین وب سایت هایی با امکانات و پشتیبانی خوب کافیست، برای درآمد اینترنتی کالایی مناسب و قابل رقابت برای فروش داشته باشید، در اینصورت نه نیازی به فروشگاه دارید و نه مکانی برای آن، با کمترین هزینه و امکانات این سایت و سایتهای مشابه می توانید به راحتی کسب و کار آنلاین خود را راه توسعه بخشیده، اجناس دست دوم و یا نو خودتان را بفروشید.

آدرس فروشگاه من به تو: www.manbeto.com

 

پرپول باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده