خانه / کسب درآمد آنلاین / شغل مورد نظرتان را جست و جو کنید و مشغول به کار شوید.
azadkari

شغل مورد نظرتان را جست و جو کنید و مشغول به کار شوید.

آزادکاری

شغل مورد نظرتان را جست و جو کنید و مشغول به کار شوید.

۳۰۳۹ ها سلام.این بار براتون از یک سایتی صحبت خواهیم کرد که به شما این امکان را می دهد شغل مورد نظرتون رو بر اساس مهارت هایی که دارین جست و جو کنید.از میان آن ها شغل هایی که به زمان بندی و برنامه ی شما سازگار است و مطمئن هستید که در موقع مقرر می توانید پروژه را تحویل دهید را برگزینید و با تحویل پروژه, پول خود را بگیرید.شما از طریق وب سایت people per hour به آسانی می توانید کسب درآمد کنید.شاید بتوان برجسته ترین شاخص این سایت فریلنسر را با سایر سایت های مشابه آن به در نظر گرفتن زمان بر اساس پروژه ها دانست. اگرچه نکته زمان یک پروژه، خیلی چیز جدیدی نیست اما people per hour با تاکید بر آن به عنوان یک شاخص متمایز کننده استفاده کرده است به طوری که حتی در بخش جستجوی مشاغل شما به تقاضاهایی با مدت زمان مشخص روبرو می شوید.

لیست مشاغل و مهارت های people per hour از نظر ساختاری به خوبی دسته بندی شده اند و سایت به صورت هوشمند بر اساس مکان ورود و کشور کاربر مشاغل پیشنهادی خود را ارائه می دهد. از دیگر نکات برجسته این سایت قابلیت جستجوی پروژه بر حسب زمان است به طوری که کاربر می تواند برحسب زمانی که در اختیار دارد به جستجوی کارفرما یا پروژه بپردازد، علاوه بر اینکه سایر ساختارهای پروژه به صورت موضوعی و مالی هم قابل جستجو است.

 azadkari

سایت people per hour و سایر سایت های فریلنسر مکان بسیار خوبی برای کسب درآمد و کار خارج از محدوده های فیزیکی و جغرافیایی است. اگر تخصص شما فراتر از مرزهای ایران متقاضی دارد این سایت مکان بسیار خوبی برای ارائه آن است و یا اگر آینده کاری خود را جهانی تصور می کنید بوسیله این سایت یا سایتهای مشابه خودتان را محک بزنید.

آدرس سایت: www.peopleperhour.com

 

با تشکر از انتخاب شما

تیم میدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده