خانه / ایده های جدید / یک بانک پر از ایده و پول
ایده 3039

یک بانک پر از ایده و پول

ایده 3039

برای کسب درآمد باید وارد این بانک ایده شوید!

امروزه با گسترش مشاغل جدید و راه های تازه برای کسب درآمد از اینترنت یا خارج از اینترنت , سایتی راه اندازی شده است که به شما کمک می کند کسب و کار خود را راه اندازی کنید.این سایت با ارائه ایده های فراوان و معرفی آن به شما این امکان را می دهد که با توجه به مهارت ها و شرایطتان از این ایده ها استفاده کنید و شروع به کسب و کار کنید.چه بسا شما تنها شخص قدم نهاده در آن راه باشید و شما یک کسب و کار دارید که فقط شما شجاعت راه اندازی آن را داشته اید و خودتان رئیس خودتان هستید.با رشد فضای کارآفرینی در کشور و همچنین تمایل افراد برای خویش فرمایی یا کارآفرین شدن میزان تقاضای ایده ها هم افزایش می یابد، ایده باران نام سرویسی است که به صورت تخصصی روی این موضوع تمرکز دارد یعنی معرفی ایده کسب و کار، آن هم در سطوح مختلف. از مزایا و نکات جالب سایت ایده باران این است که این سایت به صورت تخصصی به این امر می پردازد و همچنین تنوع وسعی از ایده ها را در سطوح مختلف کارآفرینی و کسب و کار در بر می گیرد.

ایده های سایت ایده باران شامل انواع ایده های کسب و کار در فضای مجازی، تولیدی، خدماتی، نویسندگی، فیلمسازی و غیره می باشد. از نکات برجسته این سایت امکان تشکیل تیم کاری و گرفتن بازخورد و نظرات سایر کاربران برای ایده های مطرح شده می باشد. امکان خرید و فروش ایده و همچنین دعوت از کارآفرینان برای مشارکت در پروژه، بخش دیگری از این سایت پر ایده است.

عضویت در سایت ایده باران رایگان است اما استفاده از تمام خدمات سایت نیازمند عضویت ویژه است. ایده های بسیار زیادی برای درآمد اینترنتی و کارآفرینی آنلاین در این سایت خوب وجود دارد که مطالعه آن، – حتی ایده هایی که مورد علاقه شما هم نمی باشد – کمک بسیار زیادی در باز شدن ذهن شما یا چرخش های خلاقانه ایده فعلی شما برای رسیدن به آنچه مد نظرتان است می کند.

تقریبا بخش عمده ایده های این سایت ایده های خام و اولیه هستند، ایده خام و اولیه به ایده ای که هنوز تحلیل نشده و تبدیل به مدل کسب و کار و یا طرح کسب و کار نشده است می گویند، با توجه به اینکه امروزه در دنیای استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا نحوه و توان اجرا، مقدم بر ایده است به این نکته توجه داشته باشید که نحوه تحلیل شما از ایده و روند پیاده سازی آن بخش مهمی از موفقیت یک کسب و کار می باشد. در یک کلام ایده به تنهایی سرنوشت یک کسب و کار را تعیین نمی کند، بلکه نحوه و خلاقیت اجرایی است موفقیت یک کسب وکار را تعیین می نماید.

آدرس ایده باران: www.ideabaran.ir

 

ما را با نظراتتان همیاری کنید

تیم میدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده