خانه / موضوعات آموزشی / افزایش رایگان بازدید سایت .
3039

افزایش رایگان بازدید سایت .

3039

افزایش رایگان بازدید سایت .

سلام ۳۰۳۹ ها .همه ی ما می دانیم که برای کسب درآمد از وبلاگ و وب سایتمان باید تعداد بازدید کنندگان و ترافیک ما زیاد باشد تا بدانیم که تا چه حد این تجارت برای ما سود آور است.امروزه با افزایش تعداد سایت های کسب درآمد , افزایش بازدید آن هم به صورت رایگان خیلی سخت شده است.ما به شما می آموزیم که چگونه بدون صرف هزینه ای , آمار بازدید کننده سایتتان را افزایش بدهید و کاربران بیشتری را برای سود بیشتر جذب کنیدشما با استفاده از روش های زیر می توانید به طور کاملا رایگان یک وب سایت برتر باشید.

۱- انتخاب عنوان مناسب جهت سایت :با توجه به اینکه عنوان سایت در نتایج گوگل دیده میشود پس بایستی عنوان مرتبط و جذاب انتخاب نمائید تا کاربران مشتاق به کلیک بر روی عنوان سایت شما شوند .

۲انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای هر مطلببرای هر مطلب کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با موضوع نوشته شده انتخاب کنید تا مطالب شما در نتایج موتورهای جستجو پیدا شوند . استفاده از کلمات کلیدی مناسب میتواند سبب افزایش بازدید سایت شود.ابزارهای پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که شما می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با اهدافتان استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر دارای یک وب سایت مراقبت از حیوانات خانگی هستید، می توانید کلمات “مراقبت از حیوانات خانگی” را در ابزار مربوطه وارد کرده و کلمات کلیدی مرتبط برای استفاده در وب سایت تان را پیدا نمایید.

۳انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی : شبکه های اجتماعی فیس بوک ، تویتر ، اینستاگرام و … بهترین مکان برای انتشار مطالب جذاب سایت شما و تبلیغ آن هستند . همانطور که میدانید این روزها بازاریابی شبکه های اجتماعی بیشتر برای افزایش بازدید سایت استفاده می شود . به سولات افراد پاسخ دهید، به آنها توصیه های مفید و اطلاعات لازم را ارائه نمایید.تبدیل به یک عضو فعال در شبکه های اجتماعی شوید زیرا که در افزایش بازدید سایت شما شگفتی می آفریند.

۴نوشتن مقاله برای سایتها و وبلاگهابرای سایر سایتها و وبلاگها مقاله بنویسید تا در سایتشان منتشر کنند . نوشتن مقاله آن اندازه که فکر می کنید هم سخت نیست و می تواند برای افزایش بازدید سایت شما شگفتی بیافریند. نوشتن در مورد چیزهایی که در مورد آن می دانید،در واقع فقط بازگو کردن آن موارد به دوستانتان می باشد.اصلاً احتیاج به استفاده از کلمات فانتزی و بزرگ نیست، زیرا افراد بیشتر احتیاج به اطلاعات اساسی و خلاصه و مختصر دارند.

۵معرفی در انجمن های گفتگو مرتبط با سایت شما : باید برای افزایش بازدید سایت تان با تالارهای گفتگو، انجمن ها و وب سایت های نظرسنجی در تعامل باشد.اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما احساس نزدیکی و ارتباط بیشتری با وب سایت شما نمایند، آنها بازدید بیشتری از وب سایت شما خواهند داشت و زمان طولانی تری در آن صرف خواهند نمود. کمی سرگرمی و تفریح مانند سرگرمی های رقابتی، بازی ها و… در وب سایت خود اضافه نمایید. به صورت هفتگی یا ماهیانه بازی و مسابقه اجرا نمایید. اجرای مسابقه برای یک ماه هزاران نفر به ترافیک وب سایت شما اضافه خواهد کرد.

۶تبادل لینک با سایتهای هم تراز : با سایر سایتهای هم موضوع تبادل لینک کنید . سعی کنید رتبه سایتی که با آن تبادل لینک میکنید از سایت شما بالاتر باشد .

۷ارسال نظر در سایتها و وبلاگها : در سایر سایتها و وبلاگها نظر منتشر کنید و آنها را نیز به بازدید از سایت خود تشویق کنید . البته سعی کنید مطالب را طوری بنویسید که جنبه تبلیغی نداشته باشد .

۸ارائه خدمات رایگاناقدام به ارائه مطالب و اطلاعات و گزارشات مفید در وب سایت تان نمایید و یا می توانید کتاب های الکترونیک به صورت رایگان در سایت تان عرضه نمایید که این کار میتواند به افزایش بازدید سایت تان کمک کند.لینک وب سایت و دیگر اطلاعات تجاری خود را در این مطالب قرار دهید. اجازه دهید که افراد بدانند که می توانند از وب سایت شما چیزی دریافت نمایند.می توانید این فایل ها را در پایین امضای ایمیل خود بیافزایید و یا در صفحات شبکه های اجتماعی خود ارسال نمایید. مطمئن باشید قبل از اینکه خودتان خبردار شوید، مطالب و گزارشات مفید شما می تواند در سراسر وب، روزانه ترافیک جدیدی برای سایت شما ایجاد نماید.

۹برای سایت نقشه ایجاد نمایید : برای وب سایت خود نقشه سایت ایجاد نمایید و آن را در گوگل ثبت نمایید. نقشه سایت به موتورهای جستجو اجازه دسترسی بیشتری به صفحات وب سایتتان خواهد داد.در نتیجه در جستجوهای افراد، صفحات وب شما بسیار ساده تر پیدا خواهد شد.

از ایده های موجود در این مقاله استفاده کنید و به آن ایده های جدید بیافزایید و یا ترکیبی از آنها ممکن است برای شما بهتر باشد. ترافیک و افزایش بازدید وب سایت به راحتی ایجاد نمی شود و تنها با کار سخت و تلاش شما و استفاده از ایده های جدید بوجود خواهد آمد .

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده