خانه / بانک کارآفرینی / ایده از شما،سرمایه از ما.
www.3039.ir

ایده از شما،سرمایه از ما.

www.3039.ir

راکت هاب شما را برای شروع کسب و کارتان حمایت می کند

۳۰۳۹ ‌ها سلام.وقتتون به خیر، امروزبرای شما یک اسپانسر و حامی مالی برای ایده های شما و شروع کسب درآمدتان ، آورده ایم، برای هر کاری که می خواهید شروع کنید و سرمایه ندارید ، نگران نباشید ، راکت هاب از ایده شما حمایت می کند و به شما کمک مالی می دهد تا شروع به کار کنید و درآمد کسب کنید و سود اندکی  هم از شما برای این حمایتش خواهد گرفت.شما کافی است در راکت هاب عضو شوید و با اشتراک گذاشتن ایده تان، طرفدار جمع کنید تا راکت هاب به شما کمک کند

راکت‌هاب RocketHub با شعار “جنبش ما” در زمینه جمع‌سپاری فعالیت می‌کند. راکت‌هاب نیز بر اساس ساختار همه چیز یا هیچ چیز حمایت خود را از ایده‌ها انجام می‌دهد، به این معنی که زمانی که یک کمپین ایجاد کردید اگر در زمان ممکن به حد نصاب رسیدید مبلغ را دریافت می‌کنید و درصورتی‌که به حدنصاب زمانی یا مبلغ تعیین شده نرسیدید هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنید. این سایت جمع‌سپاری مستقر در نیویورک تاکنون منابع مالی و اجرایی پروژه‌های زیادی را فراهم کرده است که پس از تکمیل هر کمپین تنها ۴درصد کارمزد از مبلغ تعیین شده را کسر و مابقی را پرداخت می‌کند.

درصورتی که بازار هدف ایده شما شامل همه کاربران اینترنت می‌شود، راکت‌‌هاب ‌می‌تواند گزینه مناسبی برای تأمین مناب مالی شما باشد. قبل از ثبت‌نام و ایجاد کمپین در این سایت شرایط و قوانین آن را مطالعه نمایید. ممکن است که نحوه دریافت مبلغ جمع‌سپاری و انتقال ارزی آن از دلار به ریال یکی از موانع مهم فعالیت در این سایت یا سایر سایت‌های جمع‌سپاری خارجی باشد. با استفاده از سامانه‌هایی که در این بخش معرفی شده‌اند، می‌توانید آن درآمد و مبالغ ارزی خودتان را تبدیل و دریافت کنید.

سامانه‌های جمع‌سپاری خارجی بیشتر برای ایده‌ها و کسانی مناسب است که از همان ابتدا کسب‌وکارشان را با هدف بازارهای بین‌المللی آغاز می‌کنند، طبیعی است که ایده‌ای که دامنه خدمات یا تولیدات آن منحصر یه یک شهر یا صرفا وب فارسی باشد در سایت‌های خارجی موفقیت چندانی به دست نخواهد آورد.

آدرس راکت‌هاب: www.rockethub.com

ما را فراموش نکنید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده