خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از screen saver موبایل!!!
www.3039.ir bomboza

کسب درآمد از screen saver موبایل!!!

 

www.3039.ir bomboza

کسب درآمد از screen saver موبایل!!!

درود فراوان خدمت ۳۰۳۹ های دنبال کننده ی ما. ما همیشه از کسب و کار های عجیبی که کسی زیاد از آن سخن نمی گفت برایتان زیاد گفته ایم ولی امروز یک کسب درآمد عجیب ولی واقعی برای شما داریم که از آن حیرت خواهید کرد! فرض کنید کسی حاضر باشد برای اینکه عکسش  یا برنامه اش را روی صفحه موبایلتان بگذارید به شما پول دهد!!! و شما با باز کردن قفل گوشیتان هر دفعه کسب درآمد کنید!!! شما با دانلود اپلیکیشن بومبوزا و نصب آن در تلفن همراهتان از جمع آوری امتیازاتتان می توانید آن را نقد کنید و برداشت نمایید .در ادامه از زیر و بم این برنامه بیشتر خواهیم گفت.با ما باشید

بومبوزا (bomboza) ابزار جالب و لذت‌بخشی است که با نمایش تصاویر در صفحه قفل تلفن همراه، به کاربران خود امتیاز و جایزه نقدی هدیه می‌دهد. در اصل بومبوزا یک روزنامه دیواری دیجیتال خلاقانه است که پیام‌های تصویری را به صورت تصادفی روی تلفن همراه کاربر نمایش می‌‌دهد. محل نمایش هم دقیقا همان صفحه باز کردن قفل گوشی است و کاربران می‌تواند از قبل موضوعات مورد علاقه خود را برای نمایش انتخاب کند.

این ایده خلاقانه کسب درآمد، ترکیبی است از تبلیغات، تفریح و کاربردپذیری روزانه. منابع پرداختی به کاربران از طریق حامیان و سفارش‌دهندگان محتوا نمایشی تأمین می‌شود. این امتیازات در بومبوزا به صورت شارژ تلفن همراه، دریافت نقدی و کمک به خیریه قابل استفاده است. بومبوزا در بخشی از معرفی خدمات خود می‌نویسد:

..اپلیکیشن بومبوزا طراحی و ارائه شده، تا بتواند سرویس متفاوت در حوزه محتوا را به شما ارائه دهد. بومبوزا، یک قفل صفحه نمایش هوشمند است که جذابترین و هیجان انگیزترین مطالب را به صورت هوشمندانه و بر اساس علایق شما بر روی صفحه نمایش تلفن همراهتان نمایش می دهد.

اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه: www.bomboza.com

منبع: تت استارت

ما را با نظراتتان بهبود بخشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

.

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده