خانه / رمز موفقیت / سود بیشتر با بازاریابی ویروسی
www.3039.ir

سود بیشتر با بازاریابی ویروسی

www.3039.ir

سود بیشتر با بازاریابی ویروسی 

سلام ۳۰۳۹ های عزیز .امروز براتون از بازاریابی ویروسی خواهیم گفت که چگونه کسب و کار شما را رونق خواهد بخشید و شمارا در فروش بیشتر محصولاتتان و کسب درآمد بیشتر و سود بیشتر شما همیاری خواهد کرد.بازاریابی ویروسی همانطور که از اسمش پیداست, قرار است مثل ویروس در همه جا پخش شود, در واقع این تبلیغات و اسم شماست که قرار است در همه جا پخش شود و بر سر همه ی زبان ها بیفتد.با ما باشید تا شما را با این نوع بازاریابی موفق آشنا کنیم و شما را در رسیدن به سود بیشتر کمک کنیم.اما چرا بازاریابی ویروسی و اصلا بازاریابی ویروسی چیست و چگونه باعث سود بیشتر شما خواهد شد.آیا می دانید باید چگونه بازاریابی ویروسی کنید؟

این روش برای افزایش فروش شما و چند برابر کردن سرعت معاملات شما است.در این راه باید چند گام اساسی برداید.مثلا به دیگران اجازه دهید مقالا و نوشته های شما را به صورت رایگان در سایت خود قرار دهند .اجازه دهید دیگران از هر هدیه رایگان شما به عنوان جایزه استفاده کنند این کار باعث گسترده تر شدن نام شما می شود.با دیگران دست به تبادل لینک بزنید.به دیگران اجازه بدهید از فضای سرور شما استفاده کرده و در قبال آن شما از فضای تبلیغاتی ان ها استفاده کنید.یک کتاب الکترونیکی ایجاد کنید و به دیگران اجازه بدهید تبلیغات خود را در آن قرار دهندبا این كار ، آنها كتاب الكترونیكی شما را در اختیار بازدیدكنندگان وب سایت خود یا مشتركین مجله الكترونیكی خود قرار می دهند.
امكان استفاده از كتاب الكترونیكی خود را برای دیگران فراهم آورید. اجازه دهید دیگران كتاب الكترونیكی شما را به بازدیدكنندگان خود ارائه نمایند. بازدید كنندگان جدید نیز باید بتوانند كتاب را در اختیار دیگران بگذارند.

منبع : ebays

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SERVAT

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم)

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم) درودی دوباره بر ۳۰۳۹ های عزیز.با شما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده